Blogerka Lýdia vyberá za vás: STYLING PRE VEĽKOSŤ 40 A VYŠSIE

Vybrať styling z najnovšej kolekcie LIU JO bolo oveľa jednoduchšie, ako som si myslela. Totiž, áno, mala som predsudky, že táto talianska značka je určená ženám s ideálnymi mierami a troška nižšou postavou. Nedajte sa však pomýliť, v obchodom nie sú vždy vyložené všetky veľkosti, preto stačí správna kombinácia a vymódiť sa môžeme aj my štyridsiatky. (Čo je v talianskom číslovaní 44, ach.)

Lýdia Petrušová

O farbách

Nebyť toho, že som už prišla v svojich kaki nohaviciach, určite by som siahla práve po tejto farbe, ktorá je už druhú sezónu na vrchole. A však hneď ako som uvidela tieto pudrové šaty voľba bola jasná.

Romantika!

Tieto šaty predstavujú všetko, čo od tohto slova v móde môžete očakávať. Pudrová farba, biela čipka, mašľa namiesto goliera, patent na zvonových rukávoch, vrecká a vykúkajúca čipka na okraji. Vlasy som si preto nežne vyčesala hore.

Popravde, necítim sa natoľko sebavedomo, aby som si dovolila k takejto dĺžke šiat vysoké opätky. Zvolila som tieto zlaté sandále, ku ktorým sa veľmi hodila táto púdrová kabelka so zlatými doplnkami. Celý outfit preto pôsobí tón v tóne.

Extra tip I.
Nezabúdajte na kvalitné slnečné okuliare. Slnko je z roka na rok nebezpečnejšie, preto siahnite po kvalitných kúskoch s overeným UV faktorom.

Extra tip II.
Do tejto kľúčenky som sa zaľúbila na prvý pohľad. Môžete si ju ,,na okrásu“ pripnúť na kabelku namiesto zimného brmbolca, alebo do nej naozaj schovať kľúče, aby ste si nimi nezničili podšívku. Skvelé! A k nášmu romantickému outfitu ako ušité!

Pre LIU JO Central
Lydia Petrušová 

Lýdia Petrušová

Vyštudovala bábkarskú tvorbu na VŠMU (áno, dá sa to študovať), o tri mesiace získala ocenenie DOSKA 2015 v kategórii objav sezóny a potom bola 13 mesiacov na úrade práce. Počas svojho života pracovala ako anketárka, roznášačka letákov, predavačka ruží po baroch, normálna predavačka, sales advisor, shop assistent, youtuber či súťažiaca v Nákupných maniačkach. Medzi jej záľuby patrí dokumentárne divadlo a nerozčuľovanie sa nad hlupákmi. Chcela by byť super jogistkou, pretože má 24 rokov a každé dva mesiace ju seká v chrbte. Vo voľnom čase rada chodí do kina, hrá ping – pong, nakupuje, stretáva sa s priateľmi a konzumuje s nimi Captaina Morgana (aj keď vie, že je to len lieh).

Lydkin blog nájdete tu: http://apredsasanevydala.sk/

Ak ju chcete sledovať  na instagrame, čo určite odporúčame, nájdete ju ako lydpetrus.

 

Za krásne fotky ďakujeme Alex Kiňovej.

 

 

 

+There are no comments

Add yours